Нехай a+5=b2-1=c2+3=d-4. Яка з чисел ab з найбільшим ???


Ответы на вопрос

Отвечает Чурсин Леша.
А+5= b²-1=c²+3=d-4
а> b²>c²<d
Відповідь: число d найбільше.
(Виходячи з умов, видно що d - це найбільше число, тому що до числа а ми повинні додати, щоб отримати результат, b, c - звести в квадрат (значить вони менше а та d), а від d - відняти).