X+6/(x-6)^1/2=корень из 3x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Кирилл.

x+6/(x-6)^1/2=√3x+2

x+6=(x-6)^1/2×√3x+2

x+6=√x-6×√3x+2

x+6=√(x-6)(3x+2)

x+6=√3x^2+2x-18x-12

√3x^2-16x-12=x+6

3x^2-16x-12=x^2+12x+36  (піднесемо до квадрата обидві частини)

3x^2-16x-12-x^2+12x+36 =0

2x^2-28x-48=0

x^2-14x-24=0

І тоді потрібно розв'язати квадратне рівняння