Знайти середнє арифметичне усіх цілих чисел (х ) таких , що -10 <Х<40   как записать


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.
(-9-8-7-6-5-4-3-2-1+0+1+2+3+4+5+      +39)/49=645/49=13 8/49