1. Яка з наведених функцій є прямою пропорційністю? А) у = 3х + 2; Б) у = 3х; В) у = 2; Г) у = -

3х + 2. 2. Який з графіків рівнянь не є графіком функції? А) у = х3; Б) у = 5; В) х = - у; Г) х = - 5. 3.Розв’язком якого рівняння є пара чисел (3; - 2)? А) 4х – 6у = 7; Б) 2х + 3у = 10; В) -5х – 7у = - 1; Г) 7х + 8у = 12. 4.Задайте формулою лінійну функцію, графік якої перетинає осі координат у точках (0; 3) і ( - 5; 0). А)у = 5х/3 - 5; Б) у = 0,6х + 3; В) у = -5х + 3; Г) у = 3х - 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Веселов Андрей.
1.Б
2.Г
3.В  -5*3-7*(-2)=-15+14=-1
4.Б
3=b
0=-5k+b⇒5k=3⇒k=0,6
y=0,6x+3