Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіків функцій y=6, y=x+2


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

У=6
у= х+2

х+2=6
х=6-2=4

точка пересечения этих двух прямых будет точка (4;6)