Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 9 см, а бічна сторона — 7 см. Знайдіть периметр

трикутника.очень нужно, плезз

Ответы на вопрос

Отвечает Обозный Серёжа.
Р=9+7+7=23(см)
Бічні сторони рівні,оскільки трикутник рівнобедрений.