Домопожіть будь ласка!!! Дуже потрібно!!!! Хлопець стоїть на відстані 17 м від будівлі заввишки 6

м. Яка висота зображення будівлі на сітківці його ока? Вважайте, що око є тонкою лінзою з фокусною відстанню 17 мм.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Миша.

F=0.017 м
d=17 м
H=6 м
Згідно формули лінзи знайдем відстань f до зображення
1/f+1/d=1/F
f=0.017017 м
Складемо пропорцію
6 – 17
h – 0.017017
Звідси знаходимо h – висоту зображення
h= 6·0.017017/17
h=0.006 м