Пасажир пройшов уздовж двох вагонів пасажирського потяга за 20 секунд. Скільки часу витратить

пасажир, щоб пройти ще уздовж 7 вагонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Энгель Данил.
20:2=10(с)
7×10=70 (с)