Ударний вузол перфоратора здійснює коливання з частотою 2,5 герц. З яким періодом коливається?


Ответы на вопрос

Отвечает Мирошниченко Лера.
T=1/v
T - період коливання
v - частота
T=1/2,5 Гц
T=1/2,5 с^-1
T=0,4 с
Ответ:0,4 с