Двигун трактора який оре поле з швидкістю 7,2 км/год , розвиває потужність 100кВт. Чому дорівнює

сила опору руху трактора?

Ответы на вопрос

Отвечает Чакаев Билал.

N=F×U; U-це швидкість; U-треба перевести в м/с; 1км=1000м, а 1 год=60хв=3600с (бо якщо 1год=60хв, то в секундах це = 60×60=3600);тоді U=7,2×1000=7200÷3600=2м/с;
тоді F= N÷U;
F=100000÷2=50кГ, доречі 100кВт=100000Вт, так, як 1кВт = 1000Вт;
тому F=50кН.