Розрахуйте масу глюкози й води необхідні для приготування розчину 500 г З масовою часткою речовини

5%

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Амира.

Масса глюкозы=500*5%/100%=25 г
масса воды=500-25=475 г