Визначіть енергію фотонів червоного випромінювання, якщо довжина хвилі дорівнює 720 нм


Ответы на вопрос

Отвечает Кашапов Раиль.
Λ=720 нм=720*10^-9 м
Е-? 

E=hυ=hc/λ,
E=6,6*10^-34*3*10^8/(
720*10^-9)= 2,75*10^-19 Дж.