Точильний камінь обертається з частотою 600об/хв. Визначте доцентрове прискорювання точок, що

перебувають на відстані 2 см від осі обертання

Ответы на вопрос

Отвечает Щетинина Дарья.

дано v=600 об\мин=10 об\с R=0,02 м     a- ?


a=W^2*R=(2пv)^2*R=4*9,8*100*0,02=78,9 м\с2