Бастапқы 20 м/с жылдамдықпен горизонтқа бұрыш жасай лақтырылған дененің ұшу қашықтығы ең үлкен ұшу

биіктігінен 4 есе артық болуы үшін олгоризонтқа қандай бұрышпен лақтырылуы керек. Ең жоғарғы нүктедегі траекторияның қисықтық радиусын анықтаңыз

Ответы на вопрос

Отвечает Мастерских Дима.

20×4=60
20+4=24
60-24=36 менің ойымша қате сияқты білмей ал уешір