Акумулятор з ЕРС 2,1B і внутрішнім опором 0,5 Ом замкнутий нiкеліновим провідником довжиною 10м і

перерізом 0,42 мм Визначитиструм в колі, падіння напруги всередині акумулятора і напругу на йогозатискачах​

Ответы на вопрос

Отвечает Вафина Аниса.

Ответ:

I = 0,2 A

ΔU = 0,1 B

U = 2 B

Объяснение:

Дано:

ЭДС = 2,1 В

r = 0,5 Ом

ρ = 0,42*10⁻⁶

L = 10 м

S = 0,42 мм² = 0,42*10⁻⁶ м²

_________________

I - ?

ΔU - ?

U - ?

1)

Сопротивление проводника:

R = ρ*L/S = 0,42*10⁻⁶*10 / 0,42*10⁻⁶ = 10 Ом

Сила тока:

I = ЭДС / (R+r) = 2,1 / (10+0,5) = 0,2 A

2)

Падение напряжения внутри источника тока:

ΔU = I*r = 0,2*0,5 = 0,1 В

3)

U = I*R = 0,2*10 = 2 В