В воду массой 1кг , температура которой 10℃, вливают 800г кипятка. Какой станет конечная

температура смеси?Удельная теплоемкость воды 4200Дж/кг*℃ Помогите....Пж решите.через.дано

Ответы на вопрос

Отвечает Саенко Екатерина.

Дано:

m 1 води =1 кг

t 1 води=10°с

m 2 води =0.8 кг

t 2 води=100°с

с води=4200Дж/кг °с

______________________

Зн. T3

Q1=m 1 •c 1 •(t2-t1)-кількість теплоти яку прийняла 10° води

Q2=m2•c2•(t2-t3)-кількість теплоти яку віддала 100° води

m1+c1t2-c1t1=m2+c2t2-c2t3-невідомі в ліву,відомі в праву

C2t3=m2+c2t2-m1-c1t2+c1t1

T3=m2+c2t2-m1-c1t2+c1t1

------------------------------

C2

І просто підставляє числа і вирішуєш