Надзвуковий літак летить зі швидкістю 400 м/с. За який час він пролетить 100 км? Даю 20 баллов!!!

Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшова Марина.
400 м/с = 400:1000·3600 = 1440 км/ч - швидкiсть лiтака в км/ч
100км : 1400 км/ч = 1/14 часу
Отвечает Федів Антон.
V=400m/s
S=100km=100•10^3m
t=?
t=S/V= 400/100•10^3=4•10^3s=4000s