Пілотові вертольота потрібно було потрапити в місто, розташоване на відстані 100 км на південью.

Під час польоту дув сильний східний вітер зі швидкістю 36 км\год. Скільки часу тривав політ, якщо швидкість руху вертольота відносно повітря становила 50 м\с

Ответы на вопрос

Отвечает Merkulova Arina.
Скорость вертолета относительно ветра v1=50 м//с
вертолет направлен так, чтобы боковой ветер v2=36 км\год = 10 м/с сносил вертолет в правильном направлении
строим прямоугольный треугольник у которого гипотенуза 50 а катет 10
фактическая скорость движения вертолета к цели равна второму катету
v = корень (v1^2-v2^2) =
корень (50^2-10^2) =20*корень (6) м//с
t = S/v = 100000/(
20*корень (6) ) сек = 2041,241 сек ~ 34 мин