Кінетична енергія курчати,що біжить зі швидкістю 0.8 м/с, дорівнює 0.2 Дж. Визнате масу курчати.

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Перунов Женя.
Ек=m*v^2/2
m=2*Ек/v^2
m=2*0.2 Дж/0.8^2 м/с=0.625 кг