Дві сили напрямлені однаково. перша сила дорівнює 5 H, а рівнодійна сила двох сил 7 H. Чому

дорівнює модуль другої сили?

Ответы на вопрос

Отвечает Вьюгов Паша.
R=F1+F2
F2=R-F1
F2=7-5=2