До тіла масою 20кг приклали постійну силу 6Н.Яку швидкість набуде тіло за 15с,якщо початкова шв

руху довірнює 1м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Surnina Nastya.

F=ma

a=v/t

a=F/m

a=6/20=0,3 (м/с^2)

v=v0+at

v=1+0,3*15=5,5 (м/с)