Автобус рухаючись рівномірно протягом 10хв проїхав 15км.Потім 5хв він стояв у зупинки.Наступні 15хв

автобус рухався зі швидкістю 60км/год.Знайдіть середню швидкість руху на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Арнаутова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

V серед= L1+L2/t1+ t2

L2= 0,25 год (15 хв) • 60 км/год= 15 км

V= 15 +15/ 0,25+0,16

V =30/0,41