Диск, кинутий спорцменом під кутом 45 градусів до горизонту, досяг висоти 17 м. Яка дальність

польотудиска?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Поля.
Я бы решала так
Дано
h=17 м
а=45 град
Найти
S-?
Решение
1)h=V0²*sin²a\2g
17=Vo²*(√2\2)²\2*10
Vo²*0,5\20=17
V0²*0,5=17*20
Vo²*0,5=340
Vo²=340\0,5
V0²=680
V0=26 (м\с)
S=Vo*cosa*t
t=2V0*cosa\g
S=2*V0²*sina*cosa\g
так как а=45 град,тогда cosa=sina=√2\2
S=2*√2\2*√2\2*26²\10=(2*2\4*676)\10=68 (м)