Допоможіть будь ласка.Задача з фізики.Рухаючись по шосе велосипедист проїхав 900 м зі швидкістю

15м/с.А потім 400 м зі швидкістю 10м/с.Визначте середню швидкість.Бажано розв'язати таблицею.Допоможіть побистріше

Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.
Дано:
L1=900м
L2=400м
V1=15 м/с
V2=10 м/с
Vc=?
Vc=L1+L2/T1+T2
Ucp=(900+400)/(900/10+400/5)=1300/(90+80)=1300/170≈7.6 м/с