Тіло з поверхні Землі підняли на висоту h=R/2 над її поверхнею.Як змінилася сила тяжіння


Ответы на вопрос

Отвечает Тамарских Никита.
F1=G*m*M/R^2

F2=G*m*M/(R+h)^2=G*m*M/(R+0,5*R)^2=G*m*M/2.25*R^2=F1/2,25

сила уменьшится в 2,25 раз