Помогите пожалуйста. Очень нужно. (×_×)Яку силу потрібно прикласти до каменя вагою 5kH і об'ємом

200 см^3 щоб підняти його в воді?

Ответы на вопрос

Отвечает Байназарова Аянат.

P=5kH=5000 H

V= 200 см ^3=0.0002 м^3

p=1000кг/м^3

F=?

F=P-Fa=P - (p*g*V)= 5000 - (1000*10*0.0002)=5000-2=4998 Ньютон

Fa - архимедова сила