Задача, не можу розвязати(( У посудину, що містить 2 кг води при температурі 10 градусів, помістили

лід, що має температуру -50. після чого вода у посудині стала -4 градуси. якою була маса льоду?

Ответы на вопрос

Отвечает Дрождов Данил.

m1=2кг вода,     знайдемо теплоту, яку віддасть вода при охолодженні

t1=10град,         до 0 градусів: Q1=cm(0-10)=4200*2кг*10град=84000Дж,

t2= -50 лід,        і від 0 до -4град: Q1↓=L*m*(-4-0)=330кДж/кг*град*2кг*4=

t3= -4   суміш,    =2640кДж. в сумі Q1+Q2=2724кДж.

______                теплота, потрібна для підвищення температури льоду в

m2--? льоду        суміші з водою :   Q2=L*m2*(t2-t3)=330кДж/кг*град *m2*         _____________*46град=2724кДж,

                              m2=2724кДж/330кДж*46=0.18кг