Визначте початкову довжину латунного дроту з площею 0,5 мм квадраті , який під дією підвищенного до

нього вантажу масою 5 кг видовжився на 2 мм квадрату

Ответы на вопрос

Отвечает Rudenko Egor.
Для упругих деформаций справедлив закон Гука

сигма = Е * эпсилон

F/S= Е*ΔL/Lo
m*g/S= E*ΔL/Lo

Lo=E*S*ΔL/m*g
 Lo - начальная длина
S площадь сечения
ΔL - деформация абсолютная
m - масса
Е - модуль Юнга меди ( смотри  в справочных данных в задачнике )