За допомогою пружини жорсткістю 96H/м брусок масою 2,4 кг рівномірно тягнуть по столу. Яким є

видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя між бруском і столом дорівнює 0,2?Допоможіть!Головне щоб були формули, рішення і коротка умова​

Ответы на вопрос

Отвечает Malishkina Karina.
Легчайшая задача очень
Отвечает Бутакова Диана.

k=96H/м

m=2,4 кг

μ=0.2

--------

Δх-?

Сила трения Fт=μ*m*g

Сила упругости Fу=kΔx

Тк движение равномерно то они равны

μ*m*g=kΔx

Δх=μ*m*g/k=0.2*2,4*10/96=0,05 м= 5 см