На якій відстані від лінзи що має фокусну відстань 10 см, треба розмістити предмет, щоб його

зображення було в три рази більше

Ответы на вопрос

Отвечает Герман Степан.
F=10 см=0,1 м
Г=3
d-?  
    
1/F=1/d+1/f, Г= f/d, f=dГ, 1/F=1/d+1/(Гd), 1/F=(Г+1)/(Гd), d=
F(Г+1)/Г,
d=0,1*4/3=0,13 м.