Автобус проїхав першу половину часу зі швидкістю 60 км/год з якою швидкістю автобус їхав другу

половину часу,якщо його середня швидкість на всьому шляху становила 50 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Перец Ваня.
Vc=(S1+S2)/(t1+t2)=(v1t1 +v2t2) /t=(v1+v2)t/2t=(v1+v2)/2; v2=2v-v1 =2*50-60=40 км/год