У сталевий чайник масою 500 г при температурі 20 градусів С налили 500 г гарячої води при 90

градусів цельсію .Визначте температуру води,яка встановилася у чайнику

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко София.

Qct=Cct*mct*(t-tct)
qv=Cv*mv*(tv-t)
qct=qv
Cct*mct*(t-tct)=Cv*mv*(tv-t)
Cct*mct*t - Cct*mct* tct= Cv*mv*tv - Cv*mv*t
t=(Cv*mv*tv + Cct*mct* tct)/Cct*mct+Cv*mv