Яка кількість теплоти виділяеться під час охолодження 2 кг алюмінию на 50 градусів Цельсію


Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Артём.
Дано: m=2 кг; с = 920дж/кгС; t (t2-t1)= 50°; Q=?; Q=cm (t2-t1); Q=920×2×50=92000 Дж = 92 КДж; Ответ: 92 КДж.