Задача(тест) даю 20б Одна з найбільших комах живе в Новій Зеландіі.її маса сягає 80г З якою силою

Земля притягує цю комаху? А)8мН Б)80мН В)0.8Н Г)8Н

Ответы на вопрос

Отвечает Пастух Настя.
Решение: 0.08*10 = 0.8H.
Ответ: 0,8Н.
Отвечает Краснова Юлия.
Решение
ф = 0,08*10 = 0,8Н
ответ 0,8Н