Період обертання платформи 4 секунди. Знайти доцентрове прискорення, якщо радіус платформи 2 м.

Відповідь округлити до сотих.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Назгуль.
T=4c
R=2m
a=v^2/R=(2ПR/T)^2/R=4П^2R/T^2=4*9.8596*2/16=4.92m/c^2