На малий поршень гідравлічного преса, площа якого 200см² діє сила 100 H Яка площа великого поршня,

якщо рідина тисне на нього із силою 2kH?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лагодич Юлия.

уравнение равновесия г.п.: Fм/Sм=Fб/Sб, откуда Sб=2000*200/ 100=4000 см²