Откизгиштен 0,40 А ток откенде


Ответы на вопрос

Отвечает Ербулова Акмарал.
Өткізгіштен 0,40 А ток өткенде, өткізгіштің ұштарындағы потенциалдар айырымы 8,0В болды? Өткізгіштің кедергісі не?


Бер:U=0,4 А
I=8 В
т/к:R-?
R=I/U 
R=8/0,4=20