Визначте кінетичну енергію частинки масою m яка рухається зі швидкістю 0.8с: Варіанти відповідей:

А) (mc^2)/3 Б) mc^2 В) 2mc^2 Г) 4mc^2

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Владислав.
Екин=mv²/2=m*c²*0.64/2=≈mc²/3 -ответ А