Довжина ребра кубика збільшили в 3 рази. У скільки разів змінилися внаслідок цього:а)обєм

кубика;б)площа однієї грані;в) площа поверхні

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Рафаэль.

а) V кубика увеличится в 3^3 = 27 раз.

б) S грани увеличится в 3^2 = 9 раз.

в) S поверхности увеличится в 6(3^2) = 6 * 9 = 54 раза.