Двигун трактора який оре поле з швидкістю 7,2 км/год , розвиває потужність 100кВт. Чому дорівнює

сила опору руху трактора?

Ответы на вопрос

Отвечает Горчакова Виолетта.
Дано:
V = 7,2 км/ч = 2 м/с;
P = 100 кВт = 10⁵ Вт.
F — ?

Решение:
A = FS;
P = \frac{A}{t}.

P = \frac{FS}{t},
V = \frac{S}{t}.

P = FV,
F = \frac{P}{V}.

Численно:
F = \frac{10^5}{2} = 50000 (H),
F = 50000 H = 50 кН.

Ответ: 50 кН.