Зміна заряду конденсатора в коливальному контурі здійснюється за законом q=10^-6

cos(5,024*10^6)t.Визначте максимальний заряд конденсатора та частоту електромагнітних коливань у контурі

Ответы на вопрос

Отвечает Жорник Лиза.
Qm=10^-6 Кл  (1 мкКл)   
ω=5,024*10^6 рад/с
v=ω/(2*π)=5.024*10^6/(2*3.14)=0.8*10^6 Гц    (0,8 МГц)
=========================================