Яка потужність розриває людина, яка за 15с. піднімає відро води вагою 120Н з колодязя глибиною 20м.?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.
2015-03-13T22:55:30+00:00
N = A / t

A - работа
t - время ( 15 с )

A = F * S

F - сила ( 0,12 кН = 120 Н )
S - путь ( 20 м )

A = 120 * 20 = 2400 Дж

N = 2400 / 15 = 160 Вт