ДОПОМОЖІТЬ!!! Яку площу поперечного перерізу має дріт із константу довжиною 10м , якщо його опір 50

Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашова Ирина.

Имея ф-лу R=po*L/S, найдём S=po*L/R=0.45*10м/50ом=0.09мм²