Оптична сила лінзи становить 5 дптр. Що означає, що...


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Екатерина.

Це означає, що лінза збирає з фокусною відстанню F=0,2 м

F=1/D=1/5=0,2 м; так як D>0, лінза збирає.

Это означает, что линза собирающая с фокусным расстоянием F=0,2 м

F=1/D=1/5=0,2 м; так как D>0, линза собирающая.