Яка кількість теплоти виділяється внаслідок повного згоряння 50 см³ спирту ?


Ответы на вопрос

Отвечает Виркунен Полина.
Дано:

V = 50*10^-6 м^3

q = 27*10^6 Дж/кг

ρ = 800 кг/м^3

Q - ?

Розв'язання:

Q = qm

m = ρV

Q = qρV

Q = 27*10^6*800*50*10^-6

Q = 1,08 ГДж