Визначити період і обертову частоту колеса якщо воно за 5 хвилин робить 1500 обертів. Даю 50 балов!

Будь-ласка допоможіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Зарипов Малик.
T=t/N=5хв/1500об=300c/1500об=0.2 - (період)
n=N/t=1500oб/5хв=1500об/300с=5об/с - (частота)