Визначити швидкість v вильоту «снаряда» пружинного пістолета масою m під час польоту вертикально

вгору, якщо жорсткість пружини дорівнює k а стиск x. Чи однакової швидкості набуває снаряд під час пострілу горизонтально і вертикально?

Ответы на вопрос

Отвечает Нехай Анастасия.

m*v²/2=k*x²/2

v=x*√(k/m)

Скорость вылета одинаковая.

===========================