Скільки теплоти потрібно затратити щоб 6 кг води взятої за температури 15 С нагріти до кипіння і

десяту частину перетворити в пару

Ответы на вопрос

Отвечает Половодов Даниил.
Дано                                               Решение
m=6 кг                                            Q1=cm(t2-t1)=4200*6*(100-15)=2142кДж
t1=15 C                                          Q2=mL=6*0.1*2,3*10^6=13.8*10^5 Дж
t2=100 C                                         Ответ: 2142 кДж и 13.8*10^5 Дж
c=4200 Дж/кг*С
L=2,3*10^6 Дж/кг
Найти
Q1-?
Q2-?