ВИЗНАЧТЕ ПОЧАТКОВУ МАСУ ВОДИ В КАЛОРИМЕТРІ ЗА ТЕМПКРАТУРИ 0 ГРАДУСІВ , ЯКЩО ПІСЛЯ ВПУСКАННЯ 10 ГРАМ

ВОДЯНОЇ ПАРИ З ТЕМПЕРАТУРОЮ 100 ГРАДУСІВ ТЕМПЕРАТУРА ПІДНЯЛАСЯ ДО 40 ГРАДУСІВ.

Ответы на вопрос

Отвечает Трофименко Ксения.
Дано: 
t1=0*c
m1=0.01 кг
t2=40*c
L=2300000 Дж/кг
c=4200 Дж/кг*с
m1-?
Q1=L*m=0.01*2300000=23000 Дж
Q2=c*m1*(t2-t1)=4200*m1*40=168000*m1 Дж
Q1=Q2
23000=168000*m1
m1=0.14 kg