Для нагрівання 400 г металу від 25 до 45°С потрібна кількість теплоти 1,12 кДж. Визначте, що це ща

метал.

Ответы на вопрос

Отвечает Нерсисян Самвел.

Q=Cm (t2-t1)
1120дж=С×0.4×(45-25)=8С
С=1120÷8=140дж/кг°С
удельная теплоемкость свинца =140дж/кг°С